LİVAN GRUP
tiltle-brk

1991 Yılında Av.Necati Yıldırım Ve Özen Yıldırım Tarafından Kurulan Livan Grup, Kurulduğu Günden Itibaren Istikrarlı Ve Sonuç Odaklı Çalışmalarıyla Bugün, Gayrimenkul Hukuku, İnşaat, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ve Proje Geliştirme Konusunda Çözümler Üretmeye Devam Etmektedir.

welcome img

1991 yılında Av.Necati Yıldırım ve Özen Yıldırım tarafından kurulan Livan Grup, kurulduğu günden itibaren istikrarlı ve sonuç odaklı çalışmalarıyla bugün, Gayrimenkul Hukuku, İnşaat, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ve Proje Geliştirme konusunda çözümler üretmeye devam etmektedir.

Bu amaçla yatırım ve danışmanlık ürün yelpazesi içerisindeki tüm faaliyetlerini müşteri, çalışan, hissedar ve düzenleyici kurumlar ortak paydasını gözeterek, etkin ve şeffaf şekilde sunar.

Misyonumuzu gerçekleştirmede Livan Grup'un benimsediği değerlerin başında;

Toplam Kalite Yaklaşımı (müşteri odaklı yaklaşım), Yenilikçilik ve Geliştiricilik, İş Ahlakı, Ekip Ruhu, Kanun, Kural ve düzenlemelere tam uyum gelmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda güvenilir, çözüm odaklı, değişen ülke ve dünya dinamiklerini etkin takip ederek müşterilerimizi merkezi ve hızlı gelişen lokasyonlara değer katacak nitelikli projelerle ve sunduğu hizmetlerle sektörde öncü firmalar arasında yer almaktır. Bugün, deneyim kazandığı Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku alanında uzman ekibi ile müşavirlik (danışmanlık) hizmetleri vermektedir.

25 YILLIK DENEYİMİN ÖZGÜVENİYLE

Her zaman yanınızdayız!

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
tiltle-brk

Bizimle beraber aynı yolda yürüyen dostlarımızdan bazıları.